KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11676071
nr 1167 6071
Ulla-Monica Lindberg
(f. 1923), Sverige
Färgetsning, Signerad och numrerad 16/25,15x12 cm
Ulla-Monica Lindberg, född i Djursholm 1923, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:23:03
150 kr
Ulla-Monica Lindberg
Läs mer om Ulla-Monica Lindberg